Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12 комбінованого типу Харківської міської ради» розміщений в будівлі 1972 року побудови, загальною площею 2225 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 10 груп (210 дітей).

Заклад розташований за адресою: 61121 м. Харків, вул. Валентинівська, 25-Д, знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність груп раннього дошкільного віку – 20 дітей, груп дошкільного віку - 23 дитини, груп спеціального призначення для дітей з вадами зору – 13 дітей.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого Начальником управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради 16.09.2016 р.

Загальна площа території становить 11500 м2, огороджена та знаходиться в задовільному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в закладі дошкільної освіти працюють 10 груп, музична зала, харчоблок, пральня, басейн тощо.

Із 10 групових приміщень 2 групи використовується для навчання дітей груп раннього віку, 8 груп - дошкільного віку.

Навчальний заклад має кабінет завідувача, медичний блок (кабінет сестри медичної, ізолятор, кабінет лікаря - офтальмолога), кабінет практичного психолога, кабінет вихователя-методиста, пральню, харчоблок, музичну залу, басейн, спортивний зал тощо.

Працівники дошкільного навчального закладу у своїй роботі використовують 3 сучасних комп’ютери.

У закладі є доступ до мережі Інтернет.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1. Усього ПК у закладі 3
Із них:
Робочі місця адміністрації та іншого персоналу 3
2. Принтери 2
3. ПК, що підключені до мережі Інтернет 2

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, Управління освіти, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу:dnz12@kharkivosvita.net.ua

Сайт закладу:http://dnz12.edu.kh.ua

Основними напрямками діяльності комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12 комбінованого типу Харківської міської ради» в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення закладу; підвищення компетентності педагогів; інформатизація навчально-виховного процесу; моніторинг якості освіти; розширення локальної мережі, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Всі групи, де проводяться навчальні заняття навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив педагогів.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Харкова, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.